Oratorij 2017

Rečica ob Savinji
 31. 7. – 1. 8. 2017

V poletnih mesecih bo v naši župniji spet potekal oratorij. Oratorij je posebna počitniška dejavnost, ki jo organizira naša župnija s pomočjo voditeljev in animatorjev oratorija. Oratorij je namenjen šolskim otrokom od 1.-8. razreda (v šolskem letu 2016-17).
Letošnji oratorij nosi naslov Dotik nebes in je posvečen Jezusovi materi Mariji. (Letos namreč praznujemo 100-letnico prikazovanj v Fatimi na Portugalskem).

Oratorijski dan zaznamujejo dejavnosti kot so: oratorijska igra (rdeča nit dneva), oratorijske kateheze (veseli ‘počitniški verouk’ z animatorji), ustvarjalen delavnice, prosti čas in velika igra.

Prijavite se s posebnimi prijavnicami najkasneje do nedelje, 23. julija 2017, oziroma do zapolnitve prostih mest (tudi letos je število otrok na oratoriju omejeno) – predlagamo, da s prijavo ne čakate na zadnji trenutek …
ORATORIJSKA PRIJAVNICA